Auditie in de City

Dienst Cultuur & Erfgoed Nieuwpoort
Voorstelling (comedy, circus, theater, musical...)

Ooit al een echte auditie meegemaakt?
En dan nog eentje waarin historische figuren uit het roemrijke – maar soms ook duistere – verleden van Nieuwpoort tot leven worden gewekt?

Op Erfgoeddag, zondag 26 april 2026 (15 u.) én op zaterdagavond 9 mei (20 u.) brengen lokale acteurs op een ludieke manier, met de nodige knipoog, een reeks markante personages opnieuw op het podium. Misschien ontdekt u wel iets wat u nooit had vermoed, iets dat een verrassend nieuw licht werpt op de geschiedenis van onze stad waarvan u dacht ze goed te kennen.

Ook minder bekende figuren, die op de een of andere manier iets betekend hebben voor Nieuwpoort of er een tijd verbleven, passeren de revue. Het is aan u om hen te ontmoeten en hun verhalen te ontdekken.

Tekst en regie: Mieke Ronsmans
Met: Chantal Claes, Tasja Doom, Greet Boydens, Felien Therssen, Wim Lips, Irina Maernhoudt en Wouter Willaert

Gratis toegang maar reserveren is verplicht.

Waar

City
Valkestraat 18
8620
Nieuwpoort
West-Vlaanderen

Wanneer

26 april 2026 15:00–16:00
9 mei 2026 20:00–21:00
Deze activiteit loopt tot
Er is een tweede voorstelling op zaterdag 9 mei om 20 uur

Reservering

Aantal plaatsen
200
Reserveren kan tot
Reserveren kan vanaf

Contact

fien.hellebuyck@nieuwpoort.be
0493282775

Toegankelijkheid

Meer info

Muziek en podiumkunsten