Over poppentheater en vuile was

Den Beulebak
Rondleiding

Het 16de-eeuwse hobbyhuis van een dolgedraaide verzamelaar is het toneel voor een humoristische rondleiding over het (Antwerpse) poppentheater. Verdwaal daarna in de knotsgekke collectie voorwerpen en verhalen: van wassen en strijken bij onze groot- en overgrootouders, over objecten rond Hendrik Conscience tot en met de wereldtentoonstellingen in Antwerpen. 1 ding staat vast: je komt sowieso ogen te kort!

Op verschillende tijdstippen zijn er gegidste, humoristische rondleidingen en.... om al deze droge stof door te spoelen kunt u in onze bar genieten van een warm of fris drankje aan zeer democratische prijzen.

Waar

Den Beulebak
Sint-Nicolaasplaats 10
2000
Antwerpen
Antwerpen

Wanneer

26 april 2026 10:00–17:00

Contact

afa@skynet.be
03 226 40 68

Toegankelijkheid

Personen met een fysieke beperking

De locatie is niet toegankelijk voor mensen met een rolstoel. De smalle trappen en meerdere verdiepen zijn moeilijker voor mensen die slecht te been zijn.